Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówBezpłatne bilety w ramach akcji „Lato z KKR 3+”

Bezpłatne bilety w ramach akcji „Lato z KKR 3+”

Aktywności sportowe w parkach trampolin, zoo, kino, basen – posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ mogą skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych na wakacje przez miasto i partnerów programu KKR 3+ w ramach akcji „Lato z KKR 3+” – edycja 2021.

Dzieci i młodzież – osoby legitymujące się ważną Krakowską Kartą Rodzinną od 1 lipca do 31 sierpnia mogą korzystać z propozycji przygotowanych w ramach programu KKR 3+.

– To już kolejne wakacje, w czasie których krakowskim rodzinom proponujemy udział w akcji „Lato z KKR 3+”. Razem z partnerami przygotowaliśmy wiele atrakcji, do udziału w których serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z rodzin, które posiadają Krakowska Kartę Rodzinną 3+. Zdajemy sobie sprawę, że licznym rodzinom czasem trudniej jest korzystać z różnych ciekawych propozycji oferowanych w Krakowie latem, bo koszt biletów wstępu może być dużym wydatkiem. Warto też pamiętać , że Krakowska Karta Rodzinna gwarantuje różne zniżki przez cały rok – mówi Marzena Paszkot, pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. rodziny.

Bezpłatne bilety wstępu oferowane przez partnerów programu „Lato z KKR 3+” czekają w takich miejscach jak:

Bilety ulgowe w ramach programu Bezpieczny Kraków – Wakacje z rabatem w Parku Wodnym.

Szczegółowe informacje o propozycjach przygotowanych przez poszczególnych partnerów akcji „Lato z KKR 3+” można znaleźć tutaj.lato z kkr

Źródło: KrakówPL

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Awaria biletomatów
Klub Honorowych Dawc
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ