Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówKonsultacje koncepcji rozbudowy ul. Borowinowej

Konsultacje koncepcji rozbudowy ul. Borowinowej

konsultacje społeczne Zarządu Dróg Miasta Krakowa Rozbudowa ul. Borowinowej termin konsultacji 7-28 października 2022. Fot. Obywatelski Kraków

Zarząd Dróg Miasta Krakowa informuje o rozpoczęciu do konsultacji społecznych dotyczących koncepcji zadania pn. „Rozbudowa ul. Borowinowej”. Konsultacje prowadzone są od 7 do 28 października 2022 r.

Planowana inwestycja położona jest w Dzielnicy X Swoszowice, a celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii mieszkańców oraz innych interesariuszy w zakresie zaproponowanych rozwiązań projektowych.

Inwestycja swoim zakresem obejmuje opracowanie wariantowej koncepcji rozbudowy drogi, aby umożliwić poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, ruchu pieszych, odwodnienia oraz oświetlenia ulicznego na tym terenie.

Formy konsultacji:

1. Formularz konsultacyjny
Od 7 do 28 października dostępny jest formularz konsultacyjny, służący zebraniu opinii.
Wypełniony i podpisany osobiście formularz należy dostarczyć:
– na adres poczty elektronicznej [email protected] (w formie skanu/zdjęcia),
– na adres siedziby Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków,
– przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Konsultacje ZDMK – ul. Borowinowa-koncepcja”.

 2. Spotkanie konsultacyjne 
W poniedziałek, 17 października odbędzie się moderowane spotkanie online dla mieszkańców z udziałem ekspertów. Celem spotkania będzie zaprezentowanie i omówienie wariantów koncepcji. Spotkanie odbędzie się w godzinach 17:00-19:00 na platformie elektronicznej zoom ZDMK (link do spotkania). Spotkanie będzie transmitowane na profilu Facebook ZDMK (link do transmisji spotkania na facebooku).

3. Dyżury telefoniczne
Przewidziane są dwa telefoniczne dyżury eksperckie. W piątek, 21 października w godz. 10:00-12:00 i w środę 26 października w godz. 15:00-17:00, pod nr tel. 12 616 72 55.

Opis i projekty koncepcji:

Bieżące informacje o procesie konsultacyjnym oraz informacje o postępach w projektowaniu będą pojawiać się w miejskim serwisie Inwestycje w Krakowie oraz na stronach Zarządu Dróg Miasta Krakowa i razemwdialogu.pl .

Źródło: KrakówPL

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Rusza opracowanie do
Informacja nt. akcji
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ