Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówSzkolenia dla osób z dysfunkcją wzroku

Szkolenia dla osób z dysfunkcją wzroku

Mieszkańcy Krakowa z dysfunkcją wzroku od piątku, 30 sierpnia będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa i oferty szkoleniowej. Szkolenie z obsługi komputera oraz sprzętu i oprogramowania specjalistycznego poprowadzą przedstawiciele Fundacji FEER.

Komputery, telefony, czytniki bardzo ułatwiają życie, jednak dla osób z dysfunkcją wzroku korzystanie z nich jest utrudnione. Na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań adresowanych do osób potrzebujących specjalistycznego wsparcia, a szkolenie z ich obsługi prowadzi w ramach swoich działań statutowych Fundacja FEER.

Indywidualne konsultacje prowadzone są bez limitu czasu. Konsultanci fundacji będą do dyspozycji w każdy piątek w godzinach od 10.00 do 13.30 w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20, wejście LE, I piętro, sala 1W039.

Aby zarezerwować konsultację, należy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer: 662 594 011 – czynny w godzinach otwarcia punktu lub wysłać wiadomość e-mail na adres: [email protected]. Konsultacje są bezpłatne.

Źródło: Magiczny Kraków
fot. Fundacja Edukacji Empatii Rozwoju

Zdobądź dotację i
Budżet Obywatelski:
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ