Procesja Bożego Ciała w Swoszowicach

W Boże Ciało Msze święte odbędą się o godz. 8.00 i 18.30 w kościele  parafialnym. Nie ma Mszy o godz. 12.00. Główna Msza święta z procesją eucharystyczną o godz. 10.00 będzie odprawiona w nowym kościele. Msza będzie również odprawiona na zakończenie procesji w kaplicy przy Domu Księży Chorych.

Procesja eucharystyczna będzie prowadzić ul.  Kąpielową i Chałubińskiego do kaplicy przy Domu Księży Chorych. Ołtarze będą ustawione w następujących punktach:

I – ul. Kąpielowa – na placu przed nowym kościołem;

II skrzyżowanie ul. Kąpielowa i Chałubińskiego – sklep „Abc – Olimpia”;

III skrzyżowanie ul. Chałubińskiego i ul. Szybisko – chodnik obok przychodni;

IV na posesji Domu Księży Chorych.

Uwaga na utrudnienia drogowe!

Źródło: Parafia Opatrzności Bożej w Swoszowicach
Zebrania z rodzicami
4. Bieg Swoszowicki

[email protected]

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Engineering oraz mama rocznej, energicznej dziewczynki. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Przez blisko 10 lat współpracowała prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości". Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od 3 lat prowadzi SPI oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych. Fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ