Strona głównaAktualnościInstytucjeSzkoła Podstawowa nr 43Ale to już było i nie wróci więcej…?

Ale to już było i nie wróci więcej…?

Ale to już było i nie wróci więcej… ? Wróci i na długo pozostanie w tradycji Naszej szkoły!

Kochani to był piękny czas. Dziękujemy Wam za to, że byliście z Nami w Zimowym Miasteczku SP 43. Moje marzenie stało się rzeczywistością i mam nadzieję wejdzie na stałe w tradycję lokalną naszych cudownych Swoszowic. 

Kilkadziesiąt metrów kabli, tysiące światełek, kilka kilkunastometrowych namiotów, dobre serca sponsorów, cudowni, zaangażowani Rodzice, Nauczyciele i moi kochani Uczniowie. Pomysł Zimowego Miasteczka zrodził się w chwili, gdy pandemia nie chciała odpuścić. Ale to był dopiero początek. Przez dwa tygodnie pokazaliśmy wspólnie ze w jedności siła – tworząc podczas warsztatów cudne krasnale, stroiki świąteczne. Sztab ludzi przez dobrych kilka dni ciężko pracował, aby wszystko dopiąć do relacji na żywo na zewnątrz szkoły i na YouTube.

Tutaj serdecznie dziękuję Panom Bartłomiejowi Cichoniowi i Mateuszowi Szarnickiemu za nadawanie rekacji na żywo i piękną pamiątkę z tego dnia, która możecie Państwo zobaczyć: https://m.youtube.com/watch?v=alw6CHMiwuM&feature=youtu.be

Mówią, ze statek nie popłynie bez kapitana. Osobiście uważam, że statek płynie dzięki załodze, a dla mnie od 1 września, odkąd zostałam dyrektorem Szkoły nr 43, to ogromny zaszczyt i duma, pracować z tak serdecznymi, otwartymi na pomoc i zaangażowanymi ludźmi. Dlatego z całego serca dziękuję wszystkim sponsorom, którzy wsparli naszą świąteczną aukcję. Dziękuje człowiekowi orkiestrze Pani Sylwi za poprowadzenie aukcji i ogrom pracy. Dziękuję Przewodniczącej RR Magdalenie Mączyńskiej, która włożyła całe swoje serce, aby ten kiermasz się udał. Woziła, uzgadniała, składała swoimi rękami każdy element scenografi. Dziękuje wszystkim delegatom z RR: Panu Piotrkowi, Filipowi i jego żonie Annie, i wszystkim za to, że tak dzielnie składali, pomagali obsługiwali i po prostu byli. Dziękuję nauczycielom na czele z Panią Basią i Panem Michałem, wszystkim Paniom ze świetlicy, którzy pokazali jak wielkie mają ❤️. Dziękuję całej obsłudze szkoły: Panu Konserwatorowi, Paniom Sprzatającym za doprowadzenie sal do użytku po tym jak my tam nabrudziliśmy ??. Dziękuję wszystkim uczniom za obsługę kiermaszu i to jak dzielnie staliście w tym zimnie?? Dziękuję Pani Annie Mączynskiej z firmy Wiankowa Magia, która zadbała o nasze piękne wianki i dekoracje.

DZIĘKI WAM WSPANIALI RODZICE za to, że wykładaliście tak chętnie pieniążki i pamiętajcie za rok pobijamy NASZ rekord: 19 971,61 zł. To wszystko będzie możliwe tylko wtedy kiedy WY BĘDZIECIE Z NAMI.

Pozdrawiam świątecznie
Anna Romańczyk Dyrektor SP 43 w Krakowie wraz Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców

Śledź komunikację
Kraków – instrukc
Oceń Ten Artykuł:
1KOMENTARZ
  • Agnieszka Stefanik / 29 grudnia 2021

    Pani Aniu aż miło przeczytać,że ceni Pani pracę i człowieka,a zwłaszcza człowieka myślę że następnym razem wróci to ze zdwojoną siłą bo w zasadzie potrzeba tylko tyle,albo aż tyle.
    Życzę sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

ZOSTAW KOMENTARZ