Idziemy do przedszkola w ZSP nr 13

zsp 13 przedszkole

Szanowni Rodzice Przedszkolaków,

już we wtorek Wasze pociechy wracają do Przedszkola. Dla Nas wszystkich będzie to inna, dość trudna rzeczywistość. Wierzymy jednak że przy wzajemnej współpracy i wsparciu razem damy radę. Poniżej kilka najważniejszych informacji.

We wtorek Przedszkole będzie czynne od godz. 6:00.

Przyprowadzając dziecko do Przedszkola, proszę aby w przedsionku zdezynfekować ręce, zachować odpowiedni dystans, tak aby w pomieszczeniu znajdowały się nie więcej niż 2 osoby dorosłe z dziećmi.

Proszę, aby szczególnie nowe dzieci odprowadzane były tylko przez jednego z opiekunów.

Pierwszego dnia pracownik Przedszkola przekaże Państwu kartę do czytnika, którą macie Państwo obowiązek odbić każdego dnia przy przyprowadzeniu i odbiorze dziecka.

Bardzo proszę, aby pożegnanie z dzieckiem odbywało się zaraz za drzwiami przy czytniku.

Po zmierzeniu dziecku temperatury, pracownik Przedszkola pomoże dziecku we wszystkich czynnościach związanych z przebraniem i zaprowadzeniem do sali.

Dzieci które po pierwszy przychodzą do naszego Przedszkola proszę zaopatrzyć w:

  • pantofle na zmianę;
  • dzieci 3 letnie – dwie pary ubrań (majteczki, spodenki, skarpetki, bluzeczka) w razie potrzeby przebrania;
  • dzieci 3 letnie pozostające w Przedszkolu po godzinie 13:00 – poszwę 160 cm / 200 cm, podusię typu „jasiek” oraz jednorazowy podkład pod leżaczek;
  • każde dziecko, prosimy o przyniesienie jednej paczki kredek podpisanej imieniem i nazwiskiem, z których dziecko będzie korzystać indywidualnie.

Szanowni Rodzice, ze względu na bezpieczeństwo proszę, aby dzieci nie przynosiły do Przedszkola żadnych zabawek, plecaków, pluszaków, jedzenia i picia.

Nawyk higienicznego trybu życia dzieci uczą się poprzez obserwację nas dorosłych, dlatego przypominajmy dzieciom o częstym myciu rąk i zachowaniu higieny.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiem podczas zebrania. Żywię głęboką nadzieję że wspólna odpowiedzialność, zrozumienie i życzliwość pomogą dzieciom i nam wszystkim przetrwać ten wyjątkowy czas.

Anna Romańczyk
Wicedyrektor

Źródło: ZSP nr 13

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Zebranie z rodzicami
Rozpoczęcie roku sz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ