Strona głównaAktualnościLicytacje dla Doriana Olmy

Licytacje dla Doriana Olmy

Dorianek przyszedł na świat 22 lutego 2017 roku. To był najpiękniejszy dzień dla Wioli i Marcina, w końcu na świat przyszedł ich wyczekiwany, pierwszy synek. Cała ciąża przebiegała książkowo, badania USG oraz prenatalne nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Miało być w porządku, chłopiec dostał 10 punktów w skali Apgar, najwięcej z możliwych. Wszystko wskazywało na to, że jest zdrowy. Szczęście nie trwało jednak długo.

Kiedy Dorianek skończył  3 miesiące, rodziców zaczęło niepokoić  jego zachowanie. Chłopczyk dużo płakał, bardzo się męczył, a oni byli bezradni. Konsultacja pediatry i zapewnienie, o tym, że nic niepokojącego się nie dzieje, nie dawała jednak spokoju młodej mamie. Matczyna intuicja podpowiadała, aby diagnozy szukać dalej, gdyż to nie mogła być zwyczajna kolka.

Przeczucia jej nie zawiodły. Usg przezciemiączkowe głowy wykazało asymetrię komór bocznych. W maleńkiej główce Dorianka od urodzenia występowały już nieodwracalne zmiany.  Wkrótce potem chłopczyk rozpoczął rehabilitację, ponieważ nie potrafił utrzymać główki leżąc na brzuszku. Wtedy jeszcze wszyscy wierzyli, że ćwiczenia pomogą  i niemowlak będzie dalej dobrze się rozwijał. Gdy Dorian miał 10 miesięcy stało się oczywistym, że to nie jest tylko wzmożone napięcie mięśniowe. Została postawiona diagnoza – Dziecięce Porażenie Mózgowe – porażenie lewej strony ciała.

Potrzebujemy 30 tysięcy złotych, które pozwolą zabezpieczyć Dorianka na 3 lata leczenia. 

Więcej o Mikołaju :
www.licytuje-pomagam.pl/zbiorki/pomagam/Dorian-walczy-o-przyszlosc

Link do licytacji :
www.facebook.com/groups/1158703617653567/announcements

Dorian potrzebuje naszej pomocy! Razem pomóżmy Dorianowi!

Zbyt wiele w życiu
Wyprawka ucznia klas

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ