Strona głównaAktualnościZbyt wiele w życiu przeszedłem, aby teraz się poddać. Proszę, pomóż!

Zbyt wiele w życiu przeszedłem, aby teraz się poddać. Proszę, pomóż!

Kamil Stawisz

Urodziłem się z nieukształtowaną małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego. Jako noworodek walczyłem 11 miesięcy o życie w szpitalu. Przez cały ten czas oddychała za mnie rurka trachostomi i respirator. Lekarze trzykrotnie przywracali mnie do życia. Cudem z tego wyszedłem. Rodzice by mnie dostać do domu musieli zdać kurs medyczny by wyciągać rurkę trachostoomi by mnie ratować.

Kiedy zagrożenie dla mojego życia minęło rodzice szukali dla mnie ratunku i lekarza, który naprawi moje ucho i słuch. Pierwszą operację przeszedłem w wieku 15 lat w Krakowie. Niestety operacja się nie powiodła. Potem kolejne… Było ich w sumie aż 8… Wszystko na nic. Do tego zarażono mnie gronkowcem złocistym.

Ale dzisiaj mam szansę, aby to naprawić i mieć ucho. Trafiłem na genialnego lekarza – prof. Adama Maciejewskiego. Jest to jedyny lekarz w Polsce i na świecie, który podjął się operacji. Ta operacja to moja jedyna nadzieja na normalność, ale jest nierefundowana. Dlatego założyłem zbiókę na portalu SIEPOMAGA i proszę Was wszystkich o pomoc.

Kamil Stawiarz

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/kamil-stawiarz 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Badanie genetyczne (
Licytacje dla Dorian

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ