Strona głównaAktualnościOgólneBieg Swoszowicki – zmiany w kursowaniu autobusów

Bieg Swoszowicki – zmiany w kursowaniu autobusów

W najbliższą niedzielę, 26 maja, w godz. od ok. 13.00 do 17.45 na terenie dzielnicy Swoszowice i gminy Mogilany odbędzie się kolejna edycja Biegu Swoszowickiego. W związku z tą imprezą sportową wprowadzone zostaną zmiany w trasach linii autobusowych nr 175 i 255.

Zmiany w kursowaniu linii autobusowych:

  • nr 175 – w godz. ok. 13.00-17.45 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej z pominięciem ulic Poronińskiej i Smoleńskiego.
    Bez obsługi pozostaną przystanki: „Poronińska”, „Opatkowice Zadworze” i „Smoleńskiego”.
  • nr 255 – kurs z Borku Fałęckiego o godz. 16.50 będzie realizowany po trasie czasowo zmienionej: od Borku Fałęckiego do przystanku „Judyma” po stałej trasie, następnie po trasie linii nr 265 do przystanku „Lusina Dolna”, następnie ul. Zdrojową do przystanku „Lusina Spacerowa” i dalej po stałej trasie do przystanku Gaj Zadziele.
    Bez obsługi pozostaną przystanki: „Opatkowice Wiadukt”, „Opatkowice”, „Ważewskiego”, „Libertów Dolny”, „Lusina Granica”, „Lusina”, „Lusina Dwór”. Przystanek „Kąpielowa” będzie funkcjonował jak dla linii nr 265 (na ul. Kąpielowej). Na trasie objazdowej autobus będzie zatrzymywać się na istniejących przystankach. Granicą taryfową będzie przystanek „Chałubińskiego”.
    Kurs z Gaju Zadziele zo godz. 17.13 zostanie wykonany po stałej trasie.

ADRES:
ul. Poronińska, Kraków

Źródło: Magiczny Kraków
Fot. 
Bogusław Świerzowski

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Wybory do Parlamentu
VI Przegląd Artysty
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ