Strona głównaAktualnościPodsumowanie Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach październik 2020

Podsumowanie Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach październik 2020

Akcja oddawania krwi

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się oddać krew na Akcja Krwiodawstwa w Opatkowicach 03 października 2020! Zarejestrowanych zostało 40 dawców, 27 oddało krew, z czego 4 osoby zrobiło to po raz pierwszy. W sumie w akcji krwiodawstwa oddano 12 150 ml krwi, co jest wielkim sukcesem. Kolejne akcje krwiodawstwa w Opatkowicach już w kwietniu i lipcu 2021 roku.

W czasie akcji zbieraliśmy również zakrętki dla Kubusia chorego na postępujący zanik mięśni. Więcej o Kubie na stronie: www.licytuje-pomagam.pl/zbiorki/pomagam/Podarujmy-czas-Kubie

Podziękowania należą się też Waszym bliskim, którzy przychodząc okazali wsparcie.  Radnym Dzielnicy X Angelice Kuczaj i Konradowi Kaczmarczykowi dziękuje za przekazane gadżety. Dziękuje wszystkim, którzy udostępniali wydarzenie i zapraszali swoich znajomych. Dziękuję również  władzom Klubu Sportowego Opatkowianka Kraków za zgodę na zorganizowanie akcji. Wiele firm chciało podziękować dawcom krwi za dar krwi, przekazując gadżety i vouchery: Szpital na Klinach, Jasiocki oraz Dragon Poland. Ostatnie podziękowania należą się mojej żonie, za jej wielkie wsparcie i wyrozumiałość. 

Współorganizatorem Akcji Krwiodawstwa była Fundacja Licytuje-Pomagam.

Podsumowując. Krew jest pilnie potrzebna i to każdej grupy, dlatego akcje takie chcemy organizować cyklicznie. Zachęcamy jak najwięcej osób do oddawania krwi nie tylko na naszych akcjach, ale również w punktach Oddziały Terenowe RCKiK w Krakowie

Już teraz dołącz do wydarzenia Trzeciej Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach  i zaproś swoich znajomych:
www.facebook.com/events/1071647793278501

Wszystkich Krwiodawców zapraszamy do grupy Małopolscy KRWIODAWCY:
www.facebook.com/groups/212742043244985

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Rozbudowa ulicy Myś
Epidemia koronawirus

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ