Strona głównaAktualnościRaport z prac na Myślenickiej – 15 października 2019

Raport z prac na Myślenickiej – 15 października 2019

Fatum nad Myślenicką? / fot. EĆ

Trwają prace na III odcinku (od ul. Szybisko do ul. Sawiczewskich). Na ukończeniu są już roboty związane z wykonywaniem chodników. Planowany termin zakończenia prac w ramach tego etapu to druga połowa października br. Do tego czasu – przy sprzyjających warunkach atmosferycznych – wylana zostanie warstwa ścieralna nawierzchni oraz wykonane zostanie docelowe oznakowanie.

Zakończenie robót na ul. Krzyżańskiego przesunięte zostało na koniec listopada br.

Obecnie na IV odcinku roboty prowadzone są przez MPWiK, który planuje je zakończyć w kwietniu 2020 r. Kontynuacja prac na tym etapie przez ZDMK uzależniona jest od zakończenia robót przez Gazownię, która w trakcie trwania inwestycji zgłosiła konieczność przebudowy gazociągu wraz z przyłączami na całym zakresie IV etapu (na odcinku od ul. Sawiczewskich do ul. Niewodniczańskiego). Uwzględnienie tych prac w harmonogramie wpłynie na końcowy termin realizacji inwestycji.

Powyższe informacje publikowane są również na stronie internetowej: www.zdmk.krakow.pl w zakładkach: Rozbudowa ul. Myślenickiej -> Bieżące informacje o postępach prac, a także: „Dziennik Budowy”.

Źródło: ZDMK
fot. SPI

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Budżet Obywatelski
Na ratunek Amelce
Oceń Ten Artykuł:
1KOMENTARZ
  • Reader / 24 października 2019

    Idealnym podsumowaniem tej nieudolności ZDMK/Strabagu jest dowcip z okresu PRLu:
    ” – Panie majster, łopata mi się złamała!
    – Chrzań łopatę, oprzyj się o beczkę.”

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.