Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówBudowa wiaduktu drogowego nad układem torowym w ciągu ul. Kąpielowej – prezentacja wariantu wynikowego koncepcji po konsultacjach społecznych dla inwestycji

Budowa wiaduktu drogowego nad układem torowym w ciągu ul. Kąpielowej – prezentacja wariantu wynikowego koncepcji po konsultacjach społecznych dla inwestycji

27 kwietnia 2022 r. w godzinach 17:00 – 19:00 zapraszamy na otwarte spotkanie on-line dot. prezentacji wariantu wynikowego koncepcji po konsultacjach społecznych dla inwestycji pn.: Budowa wiaduktu drogowego nad układem torowym w ciągu ul. Kąpielowej.

W okresie od 29 października do 19 listopada 2021 r. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa prowadził z mieszkańcami konsultacje społeczne dotyczące „Wielowariantowej i wielobranżowej koncepcji budowy wiaduktu drogowego nad układem w ciągu ul. Kąpielowej w Krakowie wraz z przebudową/budową/rozbudową przyległego układu drogowego, niezbędną infrastrukturą techniczną oraz uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DUŚ)”.

Biuro projektów wraz z jednostkami miejskimi przeprowadziło analizę uwag i wniosków mieszkańców. Dołożono wszelkich starań, aby w jak największym zakresie zaspokoić potrzeby i oczekiwania mieszkańców przy zachowaniu zgodności z przepisami, uwzględniając kwestie techniczne, prawne i finansowe oraz stosując się do wytycznych jednostek miejskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym opracowano dodatkowy wariant, który w dużym stopniu uwzględniania zgłoszone wnioski.

Otwarte spotkanie on-line z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2022 r. w godzinach 17:00 – 19:00 w aplikacji MS Teams.

Link do spotkania znajduję się TUTAJ.

 

Pliki do pobrania:

  1. Wariant wynikowy.

Źródło: KrakówPL
fot. Obywatelski Kraków

Kiermasz Wielkanocny
4. Akacja Czysta Ły
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ