Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówŁawka dialogu tym razem w Opatkowicach

Ławka dialogu tym razem w Opatkowicach

Już dziś, 27 czerwca, zgodnie z zapowiedzią odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Aleksandra Miszalskiego na „ławce dialogu” – tym razem w Opatkowicach. Zapraszamy na godz. 18.00 do Klubu Sportowego „Opatkowianka”, przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5.

To kolejne z cyklu spotkań na „ławce dialogu” – symbolizującej nowe otwarcie się urzędu na mieszkańców, budowę miasta opartego na dialogu i współpracy na linii miasto–mieszkańcy. Mieszkańcy powinni być bowiem włączani w procesy decyzyjne, zapadające w mieście, bo to oni najlepiej rozumieją specyfikę swojego sąsiedztwa i znają jego bolączki. Z takim właśnie zamierzeniem prezydent Krakowa Aleksander Miszalski wychodzi do nich, aby wsłuchać się w ich głos i wspólnie wypracować rozwiązania zgłaszanych problemów.

Na spotkaniu każdy mieszkaniec będzie mógł zabrać głos i opowiedzieć, co, jego zdaniem, wymaga poprawy lub usprawnienia w Opatkowicach. Na miejscu, oprócz prezydenta Aleksandra Miszalskiego, obecny będzie Stanisław Kracik, zastępca prezydenta Krakowa oraz dyrektorzy miejskich wydziałów i jednostek, aby na bieżąco proponować rozwiązania zgłaszanych problemów i informować o postępach w pracach nad nimi.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału!

Źródło: KrakówPL

Wkrótce ponowne kon
Zgubiłeś? Znalazł
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.