Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówWAŻNE INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA

WAŻNE INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA

MPO Kraków logo

W dniach 25-31 lipca Kraków będzie gościł uczestników Światowych Dni Młodzieży. W tym czasie ze względu na ograniczenia i zmiany w organizacji ruchu w niektórych rejonach miasta, odbiór odpadów z posesji może nastąpić w inny dzień niż to wynika z harmonogramu. Z tych samych powodów i tam, gdzie to konieczne, odbiór odpadów może odbywać się w godzinach nocnych.

Przypominamy, że przed rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży czasowo wstrzymane zostają programy:

  • od 18 lipca do 5 sierpnia program odbioru odpadów zielonych. Prosimy, by w tym czasie nie wystawiać worków z odpadami przed posesje. Odpady zielone można dowieźć samodzielnie do kompostowni w Centrum Ekologicznym Barycz przy ul. Krzemienieckiej 40.
  • od 25 lipca do 5 sierpnia wstrzymany zostanie również odbiór odpadów wielkogabarytowych. Prosimy o nie wystawianie odpadów w tym czasie.
  • od 18 lipca do 5 sierpnia program odbioru sprzętu elektrycznego i elektronicznego – „Elektrobrygada na telefon„.
  • od 18 lipca do 5 sierpnia realizowany przez MPO i Polski Czerwony Krzyż pilotażowy program odbioru tekstyliów – „100% KORZYŚCI„.

Wszystkie programy będą kontynuowane po 5 sierpnia.

Na czas trwania Światowych Dni Młodzieży zostanie uruchomiona specjalna 24-godzinna infolinia: 12 646 23 61, pod którą mieszkańcy mogą zgłaszać potrzebę interwencji w sprawie czystości lub odbioru odpadów.

Źródło: MPO Kraków
Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 logo

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Piknik z Krakusem za
UDAŁO SIĘ! MAMY 1
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ