#ŻonkilowePodajDalej – do dzieła!

żonkile

Z okazji 24 edycji Pól Nadziei, oprócz tradycyjnych kwest, Hospicjum św. Łazarza w Krakowie zaprasza do udziału w wiosennej akcji w mediach społecznościowych pod nazwą #ŻonkilowePodajDalej, której celem jest wyrażenie troski o chorych i pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum św. Łazarza.

Poprzez narysowanie/sfotografowanie żonkilowego kwiatu i podzielenie się tym obrazem w mediach społecznościowych sprawimy, że chorzy będą mogli doświadczyć namiastkę wiosny. Zapraszając do #ŻonkilowePodajDalej swoich bliskich spowodujemy, że wiele osób włączy się w to dzieło, a jeżeli będzie w nas moc, to razem pokonamy wszelkie przeciwności.

ZADANIA dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 43:

  1. Narysuj/sfotografuj żonkila – pomyśl serdecznie o chorych, którzy wiosnę spędzają w Hospicjum św. Łazarza.
  2. Zamieść obrazek w poście na swoim profilu w mediach społecznościowych /lub profilu rodzica.
  3. Oznacz w treści wpisu profil Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz hasztag #ŻonkilowePodajDalej i adres do zbiórki www.pomagam.pl/podaj-dalej
  4. Wpłać dar pieniężny na dedykowaną akcji zbiórkę www.pomagam.pl/podajdalej lub bezpośrednio na konto bankowe nr 92 2490 0005 0000 4530 9034 8688 z dopiskiem #ŻonkilowePodajDalej – ważna jest każda złotówka.
  5. Zachęć do udziału w #ŻonkilowePodajDalej przyjaciół, bliskich, rodzinę, współpracowników, niech żonkilowe pola zakwitną w całym Internecie.
  6. Jeżeli nie posiadasz Facebooka, a chcesz włączyć się w #ŻonkilowePodajDalej, swój obrazek/zdjęcie żonkila możesz przynieść lub
    przesłać tradycyjną pocztą do Hospicjum św. Łazarza przy ul. Fatimskiej 17 w Krakowie z dopiskiem #ŻonkilowePodajDalej – chorym sprawi to ogromną radość.

UWAGA:

Zdjęcia z żonkilami proszę przesyłać jednocześnie na adres: [email protected] oraz [email protected]
Akcja trwa do 30 maja.

Autor: Marta Cieślik – pedagog szkolny
fot. pixabay.com
Informacja na stronie SP nr 43: Zachęcamy do udziału w akcji 

Białe Morza – mie
Pomoc w Narodowym Sp
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.