Strona głównaAktualnościInstytucjeZespół Szkół Ogólnokształcących nr 35I Charytatywny Bal Wielkiego Serca dla Hospicjum św. Łazarza w ZSO nr 35

I Charytatywny Bal Wielkiego Serca dla Hospicjum św. Łazarza w ZSO nr 35

I Charytatywny Bal Wielkiego Serca dla Hospicjum św. Łazarza w ZSO nr 35

20 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 odbył się I Charytatywny Bal Wielkiego Serca dla Hospicjum św. Łazarza. Organizatorem balu była młodzież i koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu, które od tego roku działa w naszej szkole i przedszkolu.

Podczas balu został otwarty kiermasz rzeczy różnych, który trwał do 31 stycznia. Bal otworzył oficjalny polonez, a przez cały czas imprezy można było kosztować pysznych ciast upieczonych na tę okazję przez rodziców naszych uczniów. Nie zabrakło konkursów, zabaw, pięknego pokazu tańca w wykonaniu uczennicy Gimnazjum nr 26 – Wiktorii i jej partnera – Wojtka. Było głośno, radośnie i czuło się, że wszystkim przyświeca Ważny Cel.

Z całego serca dziękujemy Rodzicom i dzieciom, którzy to popołudnie postanowili spędzić z nami, tym samym pomagając chorym z hospicjum. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przygotowanie balu: rodzicom i dzieciom za ciasta i fanty na kiermasz, młodzieży za inwencję twórczą, pozytywną energię i czuwanie nad całością imprezy, panu dyrektorowi i nauczycielom za wsparcie i pomoc.

fot. ZSO nr 35

Do zobaczenia na try
Miasto kupuje hektar
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.