Strona głównaAktualnościOgłoszenia płatneCentrum Muzyczne SVart rozpoczyna swą działalność!

Centrum Muzyczne SVart rozpoczyna swą działalność!

W tym roku rozpoczęłam pracę nad projektem, który jest nie tylko spełnieniem moich marzeń, ale przede wszystkim ma służyć realizacji marzeń innych – w szczególności naszych dzieci. Dlatego będzie mi bardzo miło, jeśli poświęcicie chwilę na zapoznanie się z ofertą mojego Centrum Muzycznego, działającego pod nazwą SVart i być może zdecydujecie o wzięciu udziału w jednych z prowadzonych tam zajęć – mówi Svietlana Safonava, właścicielka SVart.

Proponujemy:

  1. indywidualne lekcje gry na instrumentach: pianino, gitara, perkusja i flet;
  2. indywidualne i grupowe lekcje śpiewu;
  3. zajęcia muzyczno–rytmiczne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat;
  4. zajęcia umuzykalniające dla mam i maluszków (od 6 miesiąca życia).

W naszym centrum zatrudniamy najlepszych nauczycieli, pasjonatów muzyki. Zapewniamy naukę w miejscu wypełnionym muzyką i cudowną atmosferą, a co najważniejsze, indywidualne podejście do każdego ucznia, co pozwoli na zrealizowanie własnych, muzycznych marzeń.

Zachęcam Was do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku @svartkrakow, a zainteresowanych dodatkowymi informacjami zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 514 554 753.

Dodatkowo w najbliższą sobotę (09.11.2019) odbędzie się oficjalne otwarcie naszego Centrum, na które serdecznie Państwa zapraszamy. W godzinach 11:00 – 13:00 zorganizujemy poczęstunek z kawą i herbatą, bezpłatne konsultacje, przesłuchania i spotkania z nauczycielami oraz kierownictwem Centrum. Będzie to najlepsza okazja do zadania nurtujących Was pytań i przyjrzenia się naszej działalności od środka. Zachęcamy do odwiedzenia nas w tym terminie!

Wydarzenie na facebooku

Adres: ul. Piusa Welońskiego 16, Kraków

Po nocną i świąte
Miasto kupuje Las Bo
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ