7. Bieg Swoszowicki

Zapraszamy na Bieg Swoszowicki, którego 7 edycja odbędzie się 26 maja 2019 roku. Impreza ta jest dziś jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Krakowie, w której w ostatnich latach rokrocznie bierze udział ponad 1 000 uczestników.

Zawody po raz kolejny rozegrane zostaną na dystansie 10 km (Bieg Główny) oraz na krótszych o trasach o długości: 5 km (Swoszowicka piątka) i 1,6 km (Rodzinna mila). Nie zabraknie także przyciągających całej rodziny biegów dla dzieci na dystansach od 50m do 400m. Miasteczko biegowe, start i meta biegów zlokalizowane będą przy ulicy Inicjatywy Lokalnej w Krakowie. Wśród wszystkich zawodników Rodzinnej mili zostanie rozegrana dodatkowa rywalizacja o tytuł najszybszej Swoszowickiej Rodziny, a wśród zawodników biegu głównego zorganizowana zostanie dodatkowa kategoria o tytuł Najszybszej Mieszkanki i Mieszkańca naszej Dzielnicy X Swoszowice. Nagrodzeni zostaną także najszybsi uczestnicy w swoich kategoriach wiekowych.

7. Bieg Swoszowicki organizowany jest pod Honorowym Patronatem Pana Piotra Ćwika – Wojewody Małopolskiego i Pana Tomasza Urynowicza – Wicemarszałka Województwa Małopolskiego. Do Partnerów wydarzenia należą Miasto Kraków, Dzielnica X Swoszowice i Klub Sportowy Opatkowianka. Bieg organizowany jest pod Patronatem medialnym Radia Kraków i Swoszowickiego Portalu Informacyjnego.

Źródło: Materiały prasowe

Odpisy aktu stanu cy
Zgubiłeś? Znalazł
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ