Zwycięstwo Juniorów Młodszych

Zwycięstwo Juniorów Młodszych WLKS Krakus

W niedzielę (25/09) nasi juniorzy młodsi na zakończenie pierwszej rundy podejmowali u siebie drużynę Wiślan Jaśkowice. Spotykały się dwie ostatnie drużyny w tabeli, więc liczyliśmy, że w końcu uda się zdobyć jakieś punkty w obecnych rozgrywkach.

Krakus rozpoczął mecz z animuszem od razu stwarzając sobie kilka sytuacji strzeleckich, niestety niewykorzystanych. Jednakże po okresie wyraźnej przewagi Krausa, do głosu zaczęli dochodzić goście. Mecz się wyrównał i Wiślanie również mieli parę okazji do zdobycia bramki. Dopiero w 22 minucie w zamieszaniu pod bramką Wiślan gola na 1:0 zdobył Kamil Kaczmarczyk.

Pozwoliło to uspokoić grę i kontrolować sytuacje na boisku. Swoją przewagę Krakus udokumentował zaraz po zmianie stron, gdy błąd bramkarza Wiślan wykorzystał powracający do drużyny Łukasz Nosal (42 minuta). Goście jednakże cały czas starali się zdobyć kontaktowego gola – parę razy od straty bramki uratował zespół Wojtek Kozera, była też poprzeczka i na szczęście niecelne strzały gości.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0, co pozwoliło nam zgarnąć pierwsze 3 pkt za zwycięstwo w tej rundzie. Przed Krakusem teraz runda rewanżowa i ciężkie spotkanie – w przyszłą niedzielę podejmujemy u siebie lidera tabeli – Górnika Wieliczka.