Strona głównaAktualnościVII Ogólnopolskie Senioralia 10-18.09.2020 r.

VII Ogólnopolskie Senioralia 10-18.09.2020 r.

VII Senioralia w Krakowie

Stowarzyszenie MANKO od 2014 roku jest organizatorem Międzynarodowych oraz Ogólnopolskich Senioraliów w Krakowie. Co roku, w ramach wydarzenia odbywają się wykłady dotyczące zdrowia, ekonomii, prawa, aktywizacji seniorów, a także parada integracyjna oraz zabawa międzypokoleniowa.

Celami, jakie przyświecają całemu wydarzeniu jest m.in. kształtowanie pozytywnego wizerunku i potencjału starości oraz perspektywy osób starszych jako aktywnych uczestników życia społeczno-publicznego. Istotne dla nas jest, by integrować seniorów i utrwalać ich partycypacje w życiu publicznym, poprzez tworzenie świadomości ekonomicznej, prawnej związanej z bezpieczeństwem osób 60+.

W związku z wyjątkową sytuacją w bieżącym roku, tegoroczne VII Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie przyjmą formę hybrydową. Część z zaplanowanych atrakcji w ramach projektu odbędzie się w tradycyjnej, stacjonarnej formie m.in. rejsy edukacyjne po Wiśle, marsze, międzypokoleniówka z DJ Wiką, Msza Święta, wykłady oraz spotkania edukacyjne. W związku z obecna pandemią COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników i stosując wszelkie obostrzenia rządowe, do programu projektu zostały dodane wydarzenia w wersji on-line m.in. wykłady edukacyjne i historyczne.

Kontakt:

Stowarzyszenie MANKO
tel. 12 429 37 28
[email protected]

Źródło: Informacja Prasowa

Opłata klimatyczna
Podsumowanie pierwsz
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ