Strona głównaAktualnościInstytucjeStowarzyszenieSpotkanie integrujące mieszkańców i sympatyków Swoszowic

Spotkanie integrujące mieszkańców i sympatyków Swoszowic

Swoszowice logo wpis

Rok 2017 to nowe wyzwania dla naszego osiedla i instytucji publicznych – inwestycje, ale też i rozwiązywanie tych czasami małych, ale ważnych spraw dla każdego z nas – nie wszystko da się załatwić pismem czy wpisem na FB lub na innym portalu społecznościowym.

Mamy też wśród mieszkańców wiele osobowości, pasjonatów, umysłów ścisłych, dlatego chcielibyśmy zaproponować cykliczne spotkania integrujące naszą społeczność.

Dzięki życzliwości właścicieli restauracji „Parter Coffe&Food” w Centrum Swoszowice przy ul. Myślenickiej 133, mamy już miejsce spotkań z bezpłatnym parkingiem. Będą mogły się tam również obywać odczyty, referaty i spotkania ze znanymi osobami. Wszystkie pomysły są mile widziane.

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 stycznia (czwartek) 2017 r. o godzinie 18.00 – proszę znaleźć chwilkę czasu aby przybyć.

Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców i sympatyków osiedla uzdrowiskowego Swoszowice.

Z przyjacielskimi pozdrowieniami
Stowarzyszenie „Siarczane Korzenie Swoszowic”

Link do wydarzenia na facebooku znajduje się tutaj.

[email protected]

Prawnik, historyk, samorządowiec, polityk, lokalny społecznik i pisarz. Jest mocno związany ze swoją "Małą Ojczyzną" Swoszowicami. Dwukrotnie wybrany w wyborach powszechnych na funkcję Radnego Dzielnicy X Swoszowice. Hobbistycznie i z zamiłowania modelarz oraz propagator aktywności sportowej.

Oceń Ten Artykuł:
1KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.