IV Olimpiada Przedszkolaków

IV Olimpiada Przedszkolakow / fot. WLKS Krakus

W dniu dzisiejszym na obiekcie sportowym WLKS Krakus – Swoszowice, odbyła się największa impreza dla Przedszkolaków w Dzielnicy X. Po raz czwarty Sekcja Piłki Nożnej WLKS Krakus Swoszowice, pod kierownictwem Zbigniewa Biłki, zorganizowała Olimpiadę dla Przedszkolaków. Uczestniczyły w niej wszystkie przedszkola Dzielnicy X, tj.: Przedszkole nr 145 z Opatkowic, filia Przedszkola nr 145 z Klin, Przedszkole nr 132 ze Swoszowic, Przedszkole Jarzębinka, Przedszkole nr 136 z Wróblowic. Łączna liczba dzieci, biorących udział to 300!!! Zawodnicy uczestniczący w Olimpiadzie, mieli do pokonania kilkanaście stacji, na których zdobywali i doskonalili różne sprawności ruchowe. W dzisiejszej imprezie, jak co roku, wszyscy byli ZWYCIĘZCAMI!!!

Dzięki zaangażowaniu wielu osób, całe przedsięwzięcie miało prawidłowy przebieg i szczęśliwe zakończenie. Dziękujemy Dyrekcji Przedszkoli, Wychowawczyniom, Rodzicom, nauczycielom i wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 151 w Krakowie, trenerom WLKS Krakus i sponsorom. Największe DZIĘKUJĘ, należy się jednak wszystkim Przedszkolakom. Na podsumowaniu Olimpiady uczestnicy otrzymali koszulki, pamiątkowe medale, napoje, kolorowe kredki, słodkie upominki i NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA!!!

Mamy nadzieję, że Olimpiada Przedszkolaków została na stałe zapisana w kalendarzu Dzielnicy X, wszystkich przedszkoli i klubu sportowego WLKS Krakus.
HIP HIP – HURRA, HIP HIP – HURRA, HIP HIP – HURRA!!!

Piknik Rodzinny Nasz
WLKS Krakus nie odpu
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.