Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówDwa plany zagospodarowania na Klinach

Dwa plany zagospodarowania na Klinach

Już wkrótce zostaną poddane pod dyskusję projekty dwóch planów, które dotyczą obszaru Kliny i przewidują utworzenie tam dwóch parków miejskich. Pierwszy z nich, „Park miejski Kliny południe”, znajduje się w obrębie dzielnicy X Swoszowice, natomiast obszar „Park miejski na Klinach” mieści się w dzielnicy VIII Dębniki.

Z projektami tych planów można będzie zapoznać się od 11 grudnia do 11 stycznia 2024 roku w Biuletynie Informacji Publicznej lub bezpośrednio w Wydziale Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa.

Fot. BIP

Do obu projektów mieszkańcy mogą składać uwagi do 25 stycznia 2024 roku, przesyłając je na odpowiednim formularzu poprzez ePUAP lub na adres mailowy: [email protected].

W przypadku korzystania z poczty tradycyjnej dokument z uwagami trzeba przesłać na adres: Urząd Miasta Krakowa, Wydział Planowania Przestrzennego, ul. Mogilska 41, 31-545 Kraków. Można także dostarczyć wydruk na dziennik podawczy do wybranego Punktu Obsługi Mieszkańca UMK.

Wnioski można przekazać także podczas dyskusji, które odbędą się dla obu planów 12 grudnia o godz. 15.30 w Urzędzie Miasta Krakowa, przy placu Wszystkich Świętych 3-4.

Dyskusja będzie możliwa także w formie online. Link będzie dostępny na stronie: bip.krakow.pl.

Uwagi do planów zostaną rozpatrzone przez prezydenta w ciągu 21 dni od upływu terminu ich składania.

Więcej o tych planach:

Źródło: KrakówPL

Plany miejscowe: naj
Działaj na rzecz lo
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ