Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówMasz pomysł na budżet obywatelski? Skonsultuj go podczas spotkań

Masz pomysł na budżet obywatelski? Skonsultuj go podczas spotkań

Na składanie projektów do kolejnej edycji budżetu obywatelskiego mamy jeszcze trochę czasu, ale warto wykorzystać ten moment, aby zastanowić się nad pomysłami, które chcielibyśmy zgłosić w tym roku. Pierwsze spotkanie odbyło się 20 stycznia, kolejne już w najbliższy piątek, 26 stycznia.

e zamierzenia można skonsultować z pracownikami wydziałów i jednostek miejskich odpowiedzialnymi za budżet obywatelski podczas dwóch najbliższych spotkań:

  • w piątek, 26 stycznia, w godz. od 15.00 do 18.00 – w Klubie Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Złotego Wieku 14.

Nieco później Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia przewiduje, wzorem lat ubiegłych, maraton pisania projektów. Odbędą się one:

  • w sobotę, 17 lutego, w godz. od 10.00 do 14.00 – w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza”, ul. Władysława Reymonta 18
  • w poniedziałek, 19 lutego, w godz. od 16.00 do 20.00 – w Krakowskim Forum Kultury, ul. Mikołajska 2.

Z gotowym pomysłem oraz niezbędną wiedzą można przystąpić do napisania i złożenia własnego projektu. Mamy na to cały miesiąc, od 1 lutego do 1 marca.

Szczegółowy harmonogram prac budżetu obywatelskiego [PDF].

Kwota zaplanowana w tegorocznej edycji na realizację zadań wynosi 46 mln zł, w tym na projekty dzielnicowe do dyspozycji jest 36,8 mln zł, a na zadania ogólnomiejskie – 9,2 mln zł. Szczegóły na stronie budzet.krakow.pl.

Źródło: KrakówPL

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Daj drugie życie ś
Akcja „Zima” w K
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ