V Piknik z Krakusem

V Piknik z Krakusem / fot. WLKS Krakus sekcja piłkarska

W najbliższą sobotę 25 czerwca od godz. 9.00 do 20.00, WLKS Krakus sekcja piłki nożnej zaprasza na V Piknik z Krakusem. Odbędzie się on na stadionie przy ul. Moszyńskiego 9.

Wśród atrakcji znajdą się rozgrywki piłkarskie grup młodzieżowych, a także rodziców, przejażdżki kucykiem i quadem oraz inne rodzaje aktywności sportowej. Na dzieciaki czekać będzie m.in. dmuchany zamek i zjeżdżalnia.

W godzinach pomiędzy 15.00 a 17.00 otwarta zostanie Strefa Kibica, aby każdy mógł obejrzeć mecz Polska – Szwajcaria. Niewątpliwą gratką dla kolekcjonerów oraz fanów piłki nożnej będzie możliwość wylicytowania koszulki reprezentacji Polski z podpisami wszystkich zawodników!

 

V Piknik z Krakusem / fot. WLKS Krakus sekcja piłkarska

V Piknik z Krakusem / fot. WLKS Krakus sekcja piłkarska

Źródło: WLKS Krakus
Katarzyna Niewiadoma
Ewelina Sikora i Szy

[email protected]

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Engineering oraz mama rocznej, energicznej dziewczynki. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Przez blisko 10 lat współpracowała prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości". Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od 3 lat prowadzi SPI oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych. Fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ