Bibliotekarz po godzinach

Bibliotekarz po godzinach. Wystawa w bibliotece w Swoszowicach

Biblioteka Kraków Filia Biblioteczna nr 35 zaprasza na wernisaż fotogramów połączony z wieczorem autorskim Marty Mazurkiewicz-Stefańczyk. Wydarzenie odbędzie się 12 maja 2017 r. (piątek) o godz. 19.00 przy ul. Chałubińskiego 47 (Swoszowice).

Marta Mazurkiewicz-Stefańczyk

Marta Mazurkiewicz - Stefańczyk / fot. archiwum MMS

Marta Mazurkiewicz – Stefańczyk / fot. archiwum MMS

Ukończyła kierunek Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa na WSP; pracuje jako nauczyciel bibliotekarz. Jest autorką trzech tomików poetyckich i dwóch wyborów (cytatów z dzieł Williama Shakespeare’a i antologii wierszy dla dzieci i o dzieciach pt. „Dlaczego zając”).

W 1996 roku otrzymała Stypendium Twórcze Miasta Krakowa w dziedzinie literatury. Jej pasją jest również fotografia. Współpracowała z teatrem MIST, jest autorką dwóch wystaw indywidualnych przedstawiających portrety sceniczne (2011 r. Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY i w 2012 r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie). Współpracowała z Orkiestrą Sinfonietta Cracovia, Festiwalem Muzyka w Starym Krakowie, 7xGospel. Obecnie współpracuje z  Krakowskim Festiwalem Akordeonowym. Publikowała zdjęcia w miesięczniku Ruch Muzyczny oraz Kraków. Jest związana z Krakowską Witryną Fotograficzną.

Spotkanie poprowadzi siostra autorki – Ewa Stadtmüller.

Zmiany w organizacji
Wolontariat 5. Bieg
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ