Strona głównaAktualnościInstytucjeBiblioteka„Wiosna jest kobietą” – wystawa w bibliotece

„Wiosna jest kobietą” – wystawa w bibliotece

Wystawa Wiosna jest kobietą. Danuta Gabryś i Jacek Ożóg

Jest nam miło Państwa poinformować o kolejnej wystawie w naszej swoszowickiej bibliotece. Tym bardziej, że objęliśmy patronat medialny nad imprezami kulturalnymi, które cyklicznie się w niej odbywają.

Wystawa pt. „Wiosna jest kobietą” jest prezentacją twórczości artystów uczestniczących w warsztatach malarskich w Otwartej Pracowni Malarskiej. Wprowadzają nas w ciepły wiosenny nastrój. Piękne kwiaty, interesujące portrety, nasycone kolorami pejzaże… Wszystko to i jeszcze więcej można oglądać w bibliotece od 11 do 30 kwietnia.

Otwarta Pracownia Malarska działa od ponad 12 lat przy Osiedlowym Klubie Kultury Wróblowice. Odbywają się w niej warsztaty malarskie, gdzie ich uczestnicy zdobywają umiejętności artystyczno-malarskie pod profesjonalnym okiem plastyka Jacka Ożoga.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Projek Medali na 4.
Krakus na Turnieju D

[email protected]

Redaktor Naczelny i Wydawca Swoszowickego Portalu Informacyjnego, Dziennikarz, Specjalista ds. komunikacji w Sweco Engineering oraz mama rocznej, energicznej dziewczynki. Jest absolwentką Wydziału Filologi Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (spec. Komunikacja społeczna) oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (kier. Marketing w sieci). Przez blisko 10 lat współpracowała prasą lokalną m.in. z krakowskim miesięcznikiem "Wiadomości". Jednocześnie, jako freelancer, tworzyła treści na strony internetowe dla przedsiębiorców, obsługiwała ich strony internetowe oraz profile w sieciach społecznościowych. Obecnie od 3 lat prowadzi SPI oraz pracuje na etat w jednej z największych w Polsce i w Europie firm inżynieryjno-projektowych. Fascynują ją odmienne kultury, odkrywanie nowych smaków oraz fotografia.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ