Strona głównaAktualnościOgłoszenia płatneSzukasz odpowiedniej strzelnicy w Krakowie na wieczór kawalerski? Wybierz tę najpopularniejszą!

Szukasz odpowiedniej strzelnicy w Krakowie na wieczór kawalerski? Wybierz tę najpopularniejszą!

Cracow Shooting Academy

Polacy coraz chętniej wybierają się na strzelnice. Dla niektórych to znakomita opcja na odstresowanie się, dla innych pomysł na męskie hobby. Jeszcze inni po prostu chcą sprawdzić, jak to jest strzelać z prawdziwej borni, inni natomiast szukają spektakularnego pomysłu na start wieczoru kawalerskiego. Każdy z tych powodów jest naprawdę dobry!

Wybór jednak samej strzelnicy, również w stolicy Małopolskie, nie jest zadaniem łatwym. Przeszukując internet, trafiamy na oferty różnych strzelnic w Krakowie, jednak potrafią się one od siebie diametralnie różnić. Idealnym rozwiązaniem może okazać się wybranie prawdopodobnie najbardziej popularnej strzelnicy w Krakowie, czyli Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy – czy naprawdę jest taka popularna?

Zdecydowanie, i jest to miejsce chętnie odwiedzane nie tylko przez osoby z Krakowa, czy okolic, ale również osoby przyjezdne, w tym osoby z zagranicy. One również wybierają polskie strzelnice jako coś, co jest znakomitą atrakcją, również w kontekście organizowanych w Krakowie wieczorów kawalerskich.

cracow shooting academy

Cracow Shooting Academy ukazuje swoją popularność już na pierwszy rzut oka – miejsce to jest chętnie oceniane w internecie, a jego Wizytówka w Mapach Google to ponad 700 opinii, i to składające się na maksymalną do uzyskania średnią. Same opinie jednocześnie pochodzą od osób z różnych części świta.

Tak duża ilość pozytywnych opinii nie może być przypadkowa!

Cracow Shooting Academy – co czeka na miejscu?

Strzelnica znajduje się przy ul. Jana Surzyckiego 16 w Krakowie. Dla wielu będzie to już bardzo miła informacja, bowiem dojazd na miejsce jest bardzo prosty, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na transport własny, na komunikację miejsca czy taksówkę.

Na miejscu przede wszystkim możemy spodziewać się zaangażowanej, pełnej pasji, ale i wiedzy obsługi. Strzelectwo to ich pasja, stąd potrafią nią też zarażać naprawdę skutecznie. Dbają oni również o nasze bezpieczeństwo. Przed strzelaniem, każdy przechodzi szkolenie, dzięki któremu nie tylko będzie łatwiej trafiał do celu, ale również będzie znał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Podczas szkolenia każdy uczy się m.in. pozycji strzeleckiej. Aby nasze zdrowie nie zostało narażone, na miejscu czekają też na nas ochronniki słuchu oraz specjalne, ochronne okulary.

W razie jakichkolwiek pytań, problemów podczas strzelania czy niejasności, obsługa cały czas jest do naszej dyspozycji.

Dodatkowo warto pamiętać, że sama strzelnica jest miejscem naprawdę bardzo nowoczesnym, co można zobaczyć w galerii zdjęć na ich stornie – nie wszystkie krakowskie strzelnice mogą pochwalić się tak znakomitą infrastrukturą.

Cracow Shooting Academy – dostępny arsenał broni

Użycie słowa arsenał nie jest tutaj przypadkowe. Na miejscu czeka na nas bowiem ponad 50 różnych rodzajów broni. Zaliczają się do nich pistolety, pistolety maszynowe, karabiny szturmowe, karabiny wyborowe czy nawet strzelby. Dzięki temu każdy będzie mógł strzelać z tego, z czego ma ochotę.

Jeżeli tylko mamy na to ochotę, na miejscu czeka na nas również prawdziwa broń historyczna. Wiele z modeli było popularnych podczas I lub II Wojny Światowej. Oferta ta jest szeroka, a ceny strzałów nie różnią z się znacznie od strzałów z broni współczesnej. Jednocześnie, jest to znakomita opcja dla każdego, kto jest fanem militariów i chciałby postrzegać z czegoś, czego używano podczas największych konfliktów zbrojnych dziesiątki lat temu.

Cracow Shooting Academy – oferowane pakiety

Jeżeli chcemy strzelać ze znakomitej broni, ale jednocześnie zapłacić jak najmniej, warto zdecydować się na jeden z przygotowanych dla nas pakietów. Jest ich aż 6, każdy składa się z innej broni, innej jej ilości, innej ilości strzałów – dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć tutaj coś dla siebie.

Najtańsze pakiety są podstawowe, lecz już w nich znajdziemy coś więcej, niż strzelanie ze zwykłych pistoletów, natomiast najdroższe pakiety to prawdziwy mix broni, dzięki któremu każdy może zobaczyć prawdziwe spektrum i różnicę podczas strzelania z różnych rodzajów broni.

Jeżeli tylko chcemy, możemy przygotować również własny pakiet, co możliwe jest na stronie internetowej tej krakowskiej strzelnicy. Wybieramy broń, która nas interesuje, później ilość amunicji, cały czas śledząc koszt pakietu – nic na nie zaskoczy. Na koniec zapisujemy nasz wybór i rezerwujmy wygodny dla nas termin. To wszystko, nasz indywidualny pakiet jest gotowy! To idealna opcja dla klientów naprawdę wymagających. Wszystkie bronie obecne na strzelnicy są dostępne w generatorze pakietów.

Cracow Shooting Academy – czy to dobre miejsce na wieczór kawalerski?

Zdecydowanie tak! Strzelnica, sam w sobie, jest znakomity wyborem – adrenalina, zapach prochu, broń w rekach i rywalizacja. Ciężko wyobrazić sobie coś lepszego właśnie na wieczór kawalerski. Nic dziwnego, że właśnie Cracow Shooting Academy jest odwiedzana przez przyszłych Panów Młodych i ich przyjaciół tak często. Znakomita lokalizacja sprawia, że dotarcie na Rynek Główny czy na Kazimierz jest szybkie i proste, co również jest istotne.

Dodatkowo Cracow Shooting Academy to miejsce odpowiednie również dla wieczorów panieńskich – wiele pań również decyduje się chwycić za broń, zanim ruszą bawić się do rana w krakowskich klubach.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Zmiana organizacji r
Uwaga na oszustwa me
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ