Strona głównaAktualnościOgólneNowa wiata przystankowa i biletomat

Nowa wiata przystankowa i biletomat

Nowa wiata przystankowa przy ul. Szybisko

Przestronna nowa wiata przystankowa została zamontowano w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc na osiedlu Swoszowice – koło Przychodni Zdrowia i Poczty, przy ulicy Szybisko. Obok zainstalowano również automat biletowy, który był chwilowo zdemontowany. Daje on możliwość szybkiego zakupu biletu zwykłego lub okresowego do komunikacji miejskiej w Krakowie. Te inwestycje służą poprawie bezpieczeństwa i komfortu na terenie naszego osiedla.

Jednakże w ostatnim czasie na terenie Swoszowic grasują wandale i również ten nowy przystanek, jeszcze niemal nie używany, już został wymalowany i zniszczony. Proszę wszystkich o zwracanie uwagi i czujność. To jest dewastowaniem mienia publicznego, z którego prawie każdy z nas korzysta. Koszty naprawy są bardzo wysokie i zamiast przeznaczać pieniądze na kolejne inwestycje, idą z naszych podatków na usuwanie zniszczeń spowodowanych przez zwykły wandalizm.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Kiermasz Wielkanocny
Witold Wesołowski -

[email protected]

Prawnik, historyk, samorządowiec, polityk, lokalny społecznik i pisarz. Jest mocno związany ze swoją "Małą Ojczyzną" Swoszowicami. Dwukrotnie wybrany w wyborach powszechnych na funkcję Radnego Dzielnicy X Swoszowice. Hobbistycznie i z zamiłowania modelarz oraz propagator aktywności sportowej.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ