Strona głównaAktualnościSportBieg SwoszowickiKonkurs – do wygrania 3 pakiety na Bieg Swoszowicki

Konkurs – do wygrania 3 pakiety na Bieg Swoszowicki

9. Bieg Swoszowicki konkurs

Uwaga! Stowarzyszenie Biegaczy ITMB zorganizowało konkurs, który trwa do 10 maja br.! Do wygrania 3 pakiety startowe na 9. Bieg Swoszowicki (29 maja 2022 r.). Informacja poniżej.

Jak dobrze wiecie, nasz Bieg Swoszowicki od lat jest rodzinnym wydarzeniem. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Najambitniejszych członków rodziny zapraszamy na trasę o dystansie 10 km, najmłodszych zaś na biegi dla dzieci, z kolei tych pośrodku na trasę o dystansie 5 km. Wspólnie możecie pobiec także w Rodzinnej Mili, w której nagradzamy najszybsze rodziny!

I tu zaczyna się problem – jak zachęcić najbliższych do wspólnego biegania?

Swoje pomysły piszcie w komentarzu pod tym postem na Facebooku: https://www.facebook.com/BiegSwoszowicki/photos/a.548587075192882/5250897611628448.

Nasza komisja wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzimy pakietami startowymi. A Wasze pomysły zweryfikujemy już pod koniec maja na naszym 9. Biegu Swoszowickim. Zobaczymy, jak podziałały.

Konkurs trwa do 10 maja. Zwycięzców ogłosimy w komentarzu pod postem, gdzie wpisujecie swoje pomysły, najpóźniej do 13 maja.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Komunikacja miejska
Dla dobra klimatu, r
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.