Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówBudżet obywatelski: zagłosujesz przez internet, papierowo i na pikniku

Budżet obywatelski: zagłosujesz przez internet, papierowo i na pikniku

Budżet obywatelski 2017

Już niedługo poznamy listę projektów, na które będzie można głosować w IV edycji Budżetu Obywatelskiego Krakowa. Głosowanie rozpocznie się 17 czerwca i potrwa do końca miesiąca. W tym roku powróci system mieszany – głosować będzie można za pośrednictwem papierowych kart oraz przez platformę internetową dostępną pod adresem www.budzet.krakow.pl.

Znamy już wykaz punktów, w których mieszkańcy będą mogli oddać głos na papierowych kartach. Punkty głosowania, których będzie prawie sto, zostaną zorganizowane m.in. w siedzibach rad dzielnic, filiach MOPS, filiach Biblioteki Kraków, Centrum Aktywności Seniora i klubach seniora, niektórych szkołach i muzeach. Głos będzie można też oddać w Centrum Handlowym M1, Bonarka City Center oraz w Namiocie Obywatelskim na Małym Rynku.

Znajdź najbliższy punkt głosowania w Twojej dzielnicy

W tym roku po raz pierwszy odbędą się specjalne pikniki poświęcone tematyce budżetu obywatelskiego – 17 czerwca w parku Bednarskiego, 18 czerwca w parku Ratuszowym i 25 czerwca na Błoniach. Do dyspozycji uczestników będą mobilne punkty głosowania, ale to nie wszystko. Głos będzie można również oddać podczas innych plenerowych imprez miejskich i dzielnicowych – Jarmarku Świętojańskiego (17 i 18 czerwca), Święta Dzielnicy II Grzegórzki i Dnia Branic (17 czerwca), Pikniku Lotniczego (24 i 25 czerwca) i Dnia Zesławic (24 czerwca) oraz podczas Bitwy o Mistrzejowice (25 czerwca).

Źródło: Magiczny Kraków
fot. Magiczny Kraków

Umowy na rok szkolny
Miasto zapewni miejs
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.