Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówKolejne spotkanie w sprawie drogi ekspresowej S7

Kolejne spotkanie w sprawie drogi ekspresowej S7

Kolejne spotkanie w sprawie drogi ekspresowej S7

Kraków pozostaje w gotowości do podejmowania dalszych działań na rzecz ochrony interesów mieszkańców w przypadku dalszego procedowania przez GDDKiA wariantów planowanej trasy, które mogłyby mieć negatywny wpływ na warunki życia w mieście.

Jerzy Muzyk, zastępca prezydenta Krakowa oraz przewodniczący zespołu zadaniowego ds. opracowania przebiegu na terenie Gminy Miejskiej Kraków korytarza dla drogi ekspresowej S7 odcinek Kraków – Myślenice, ponownie spotkał się z Tomaszem Żuchowskim, po. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad w celu zapoznania się z aktualnymi działaniami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) dotyczącymi budowy drogi ekspresowej S7 na odcinku Kraków – Myślenice.

W czasie spotkania potwierdzono dotychczasowe ustalenia: GDDKiA pracuje nad przygotowaniem dokumentacji do przetargu na wykonanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego, który planuje ogłosić w bieżącym roku. Jerzy Muzyk potwierdził prezentowane już wcześniej stanowisko Miasta Krakowa opierające się na sprzeciwie wobec wariantów 1–5 planowanej inwestycji.

Źródło: KrakówPL
Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Skorzystaj z bezpła
Zgłoś projekt do b
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.