Strona głównaAktualnościInstytucjeMagiczny KrakówTrwają zapisy do nowej szkoły podstawowej na Klinach

Trwają zapisy do nowej szkoły podstawowej na Klinach

We wrześniu rozpocznie działalność Szkoła Podstawowa nr 14 na osiedlu Kliny-Zacisze. Rodzice mogą już zapisywać dzieci do nowej placówki – rekrutacja uczniów klas II–VIII potrwa do 30 kwietnia. Nabór do klas I odbywa się w takich terminach jak dla pozostałych szkół w Krakowie – do końca marca i za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego Elemento.

Co zrobić, by zapisać ucznia do klas II–VIII szkoły na osiedlu Kliny?

Zgodnie z decyzją prezydenta Krakowa rekrutację do Szkoły Podstawowej nr 14 prowadzi dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 97, znajdującej się przy ul. dra Judyma 10. Aby zapisać dziecko do klas II–VIII, należy pobrać i wypełnić deklarację przeniesienia dziecka do Szkoły Podstawowej nr 14, a następnie w terminie do 30 kwietnia złożyć ją osobiście w Szkole Podstawowej nr 97 lub przesłać skan/zdjęcie na adres e-mail: [email protected].

Oddział klasy II–VIII może zostać utworzony, jeśli rodzice co najmniej 20 uczniów złożą deklarację uczęszczania do oddziału w Szkole Podstawowej nr 14. Informacja o utworzonych oddziałach na poziomie poszczególnych klas zostanie przekazana rodzicom w maju 2021 r.

Więcej o zapisach uczniów do klas I można znaleźć tutaj.

Źródło: KrakówPL
fot. pexels.com

Wypalanie traw jest
Zdrowych Świąt Wie
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ