Strona głównaAktualnościKoncepcja rozwiązań objazdów na czas remontu ul. Myślenickiej

Koncepcja rozwiązań objazdów na czas remontu ul. Myślenickiej

Fatum nad Myślenicką? / fot. EĆ

Dzięki działaniom radnych dzielnicowych: Artura MarkiewiczaJózefa Jałochy otrzymaliśmy koncepcję objazdów, którą wykonawca remontu i modernizacji ul. Myślenickiej, złożył do zatwierdzenia w ZIKiT i Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Policji. W załączonych plikach znajduje się opis złożonych propozycji (Koncepcja) oraz mapki poglądowe dla poszczególnych etapów. Dysponujemy również mapkami szczegółowymi, ale z racji wielkości plików nie zostały one załączone.

Podkreślić należy, że jest to koncepcja złożona do zatwierdzenia i nie należy jej traktować jako wersji ostatecznej, możliwe są zmiany podyktowane przez ZIKiT i Policję. Jak Państwo zauważycie czekać nas będzie trochę utrudnień, ale pocierpieć warto, aby końcem 2019 roku podróżować zmodernizowaną ul. Myślenicką. W przypadku pytań szczegółowych warto zwrócić się do Radnego Artura Markiewicza, który dysponuje większą ilością szczegółowych materiałów.

Koncepcja objazdów – ul. Myślenicka

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:
Sparing seniorów Kr
Wspomnienia pilota A

[email protected]

mgr inż. metalurg, absolwent AGH. Od 28 lat prywatny przedsiębiorca, współwłaściciel UNISON sp. z o.o. Związany od wielu pokoleń ze Swoszowicami, społecznik, założyciel i administrator grupy "Swoszowice nasze miejsce na ziemi" na FB. Interesuje się historią lotnictwa II Wojny Światowej, działa w Komitetach upamiętniających poległych lotników na terenie Polski.

Oceń Ten Artykuł:
5 komentarzy
 • Zuzanna Szczerbanowska / 12 lutego 2018

  Agata Robakowska

 • Grzegorz Mi / 13 lutego 2018

  Czy ktoś ma informację, kiedy będzie remontowana ul. Myślenicka w kierunku do Wrząsowic, aż do samej Wilgi w kierunku od Krakowa?
  Bo zaczyna się remont Myślenickiej, ale tylko z tego co doczytałem na odcinku od obwodnicy Krakowa do ulicy Merkuriusza Polskiego w Swoszowicach, a co dalej?
  Przecież droga na całym swoim odcinku, jest zła, a na odcinku przy wytwórni prefabrykatów betonowych, kręgi itp, to już w ogóle tragedia…

 • Krzysztof Surówka / 13 lutego 2018

  Guzik z tego wiadomo, gdzie jakaś legenda. Źle to wróży remontowi. Jak zwykle chaos.

 • Roman Dz. / 4 stycznia 2020

  Kto odpowiada za tak fatalną jakość wykonania tego remontu? Gdzie są osoby, które odbierały kolejne etapy budowy. Krzywo ułożone krawężniki na wysepce oddzielającej pasy ruchu, zapadająca się i krzywo ułożona kostka na przejściu dla pieszych przy szkole podstawowej, chaotycznie rozmieszczone studzienki kanalizacyjne w jezdni, niedbale wylany asfalt itd. Mija 30 lat od upadku komuny a my dalej tolerujemy fuszerkę i nie dbamy o wspólne dobro. Wstyd wykonawco i osoby odpowiedzialne za pozytywne odbiory tej inwestycji.

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.