Strona głównaAktualnościLicytacje dla Mikołaja Czerwonki

Licytacje dla Mikołaja Czerwonki

Mikołaj Czerwonka licytacje

Poznajcie Mikołaja

Ten uśmiechnięty, 8 letni chłopczyk ze zdjęcia zmaga się z chorobą, która w drastyczny sposób odbiera mu siły, a także radość z beztroskiego dzieciństwa. Rdzeniowy zanik mięśni- cichy zabójca. SMA typu 3. Te trzy litery już zawsze będą odciskać piętno w jego życiu. Niestety ze względu na wiek Mikołaj nie może już walczyć o najdroższy lek świata – terapię genową.

Chłopak otrzymuje lek Spinraza, który ma za zadanie zatrzymać postęp choroby, ale jest skuteczny tylko w połączeniu z intensywną, specjalistyczną rehabilitacją. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa dostęp do niej był znacznie utrudniony.

Szansą dla Mikołaja w nadrobieniu zaległości są turnusy rehabilitacyjne. Ten jeden najważniejszy zaczyna się już pod koniec lipca! Potrzebujemy 14 tysięcy złotych, które pozwolą opłacić Mikołajowi 2 turnusy rehabilitacyjne w Ośrodku w Złotowie.

Choć nie da się wyleczyć SMA, to jednak rehabilitacja spowalnia rozwój choroby i może dać Mikołajowi bezcenne lata życia. Pomóżmy chłopczykowi w tej nierównej walce… Walce o życie i uśmiech.

Rodzice Mikołaja to cudowni ludzie, którzy od pierwszych chwil diagnozy walczą o syna. Dzisiaj potrzebują naszego wsparcia. Liczy się każdy dzień i każda złotówka.

Więcej o Mikołaju :
https://licytuje-pomagam.pl/zbiorki/pomagam/Mikolaj-kontra-SMA

Link do licytacji :
www.facebook.com/groups/1158703617653567/announcements

Mikołaj potrzebuje naszej pomocy! Razem pomóżmy Mikołajowi!

Podsumowanie Licytac
Nowe propozycje staw

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.