Strona głównaAktualnościPodsumowanie Wielkiej Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach lipiec 2020

Podsumowanie Wielkiej Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach lipiec 2020

Wielka Akcja Krwiodawstwa w Opatkowicach lipiec 2020

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się oddać krew na Wielkiej Akcji Krwiodawstwa w Opatkowicach 4 lipca 2020! Zarejestrowanych zostało 55 dawców, 38 oddało krew, z czego 35 osób zrobiło to po raz pierwszy, 15 osób otrzymało tymczasową dyskwalifikację oraz 2 osoby dyskwalifikacje stałą. W sumie w akcji krwiodawstwa oddano 16 950 ml krwi, co jest wielkim sukcesem. Kolejna akcja krwiodawstwa w Opatkowicach już w jesieni. 

Podziękowania należą się też Waszym bliskim, którzy przychodząc okazali wsparcie. 

Radnym Dzielnicy X Angelice Kuczaj i Konradowi Kaczmarczykowi, a także Sołtys Sołectwa Libertów Agnieszce Gorgosz, składam wielkie podziękowania za pomoc w promocji wydarzenia oraz za przekazane gadżety. A Janinie Baran za słodycze dla krwiodawców.

Dziękuję również księdzu proboszczowi Adamowi Garlaczowi parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Opatkowicach za zgodę na zorganizowanie akcji.

Wiele firm chciało podziękować dawcom krwi za dar krwi, przekazując gadżety i vouchery: Nowa Krakowska Spiżarnia, AM  Lodowa Manufaktura, Jasiocki, EMS Drem Body.

Ostatnie podziękowania należą się mojej żonie, za jej wielkie wsparcie i wyrozumiałość. 

Akcja krwiodawstwa z 5 lipca br. była dla mnie bardzo ważna. Mało kto wie, że dla niej powstały dwie grupy „Opatkowice i okolice” oraz „Małopolscy KRWIODAWCY”, ponieważ chciałem dotrzeć do jak największej liczby osób. Grupy te okazały się wielkim sukcesem. Rozwijają się wspierając integrację lokalną, a także pomagają.

Podsumowując. Krew jest pilnie potrzebna i to każdej grupy, dlatego akcje takie chcemy organizować cyklicznie. Zachęcamy jak najwięcej osób do oddawania krwi nie tylko na naszych akcjach, ale również w punktach <link do punktów>

Połączmy się na s
Infrastruktura na mi

[email protected]

Pracuje w jednej z największych korporacji w Europie, w dziale Logistyki. Od 2014 roku mieszka w Opatkowicach, społecznik, wieloletni krwiodawca, odznaczony medalem "Zasłużony dla Zdrowia Narodu", założyciel i Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Opatkowice - Kraków. W wolnym czasie udziela się charytatywnie organizując pomoc m.in. dla chorych dzieci, najuboższych rodzin dzieci niepełnosprawnych i Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż.

Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ