Startujemy z nowym sezonem 2017/18!

Startujemy z nowym sezonem / WLKS Krakus

Już za chwilę rozpoczynamy nowy sezon 2017/18. Najwcześniej rozpoczną nasi seniorzy, bo już 19/08 o godz. 18:00 zmierzą się na własnym boisku z ekipą z Zelkowa. Mamy nadzieję, ze w nowy sezon wejdziemy pozytywnie. W drużynie pojawiło się sporo nowych twarzy – przyszło paru nowych zawodników, poza tym seniorów zasilił rocznik 2000 (z juniora młodszego).

Pozostaje nam trzymać kciuki zarówno na inauguracyjnym spotkaniu z Zelkowem, jak i na pozostałych meczach. Na naszej stronie w zakładce Wynik jest już nowa tabela na sezon 2017/18 oraz uzupełniany sukcesywnie terminarz meczowy tej rundy.

Drużyny Juniora Młodszego, Trampkarzy oraz Młodzików rozpoczną sezon od września – nie ma jeszcze ustalonych terminów spotkań). W zakładce Wyniki są natomiast zaprezentowane podziały na grupy oraz nowe tabele. Terminarze będą uzupełnione, jak tylko zostaną ustalone terminy spotkań.

Przed startem sezonu przeprowadzone zostaną badania lekarskie potwierdzające zdolność zawodników do gry. Terminy badań zostaną podane wkrótce.

Wiadukt w dzielnicy
Podręczniki w roku
Oceń Ten Artykuł:
BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW KOMENTARZ