Grad goli przy Moszyńskiego!

Krakus – RKS Iskra Krzęcin 4:4 (fotorelacja)

Na brak emocji i bramek nie mogli dzisiaj narzekać kibice, którzy w to ładne niedzielne popołudnie wybrali się na stadion w Swoszowicach. Krakus podejmował u siebie ekipę z Krzęcin. Podbudowani wyjazdowym zwycięstwem z Bieżanowianką, zawodnicy Krakusa chcieli podtrzymać dobrą passę.

I wydawało się, że tak będzie – pierwszego gola zdobył Krakus po strzale z dystansu.Strata bramki podziałała jednak na ekipę z Krzęcin jak przysłowiowa „płachta na byka” – bardzo szybko odpowiedzieli golem na wyrównanie, a później jak rasowy bokser wyprowadzili 2 szybkie kontry i zrobiło się 1:3. I wydawało się, że to koniec emocji przy Moszyńskiego – ale to jeszcze nie był koniec. Przed końcem I połowy Krakus zdobył bramkę na 2:3 dającą nadzieję.

Przerwa w grze podziałała na Krakusa motywująco, gdyż II połowę zaczęli z dużo większym animuszem, co poskutkowało wyrównaniem wyniku na 3:3. Wtedy w odpowiedzi przepiękną bramkę z wolnego zdobyła Iskra. I znów wydawało by się, że to koniec emocji – Krakus zdołał wyrównać i do końca spotkania nie można było wskazać, kto może zgarnąć 3 pkt. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co wydaje się być sprawiedliwym wynikiem dla obu stron.