MegaNET

O MegaNET

Od prawie 20 lat MegaNET dostarcza najlepsze technologie do mieszkań i firm na terenie Swoszowic i okolicy. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które zapewnią najwyższą jakość, efektywność, szybkość, bezawaryjną, stabilną pracę bez względu na warunki, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Szybki, bezprzewodowy Internet

Internet to podstawa zarówno w domu, jak i w firmie! W MegaNET dostarczamy technologię zapewniającą nieograniczoną prędkość oraz doskonałą, stabilną jakość sygnału, która do tej pory była nieosiągalna z użyciem tradycyjnych łączy. Oferujemy absolutny przełom w dostawie internetu, czyli światłowód, który zrewolucjonizował rynek! To nie tylko niezwykle szybki sposób przesyłania danych, ale także system wyjątkowo odporny na zakłócenia sygnału – warunki pogodowe już nigdy nie staną na drodze do świata on-line!

Światłowód dla Ciebie!

Dlaczego wybrać światłowód? Światłowód jest coraz chętniej i szerzej stosowany w telekomunikacji nie bez powodu. Dzięki technologii światłowodowej zyskujemy gwarancję stabilnego i szybkiego łącza Internetowego, bez względu na warunki! To możliwe dzięki bezpośredniemu połączeniu dostawca – odbiorca. W MegaNET oferujemy łącze światłowodowe wysokiej jakości, idealne do błyskawicznej transmisji danych.

Internet dla domu, Internet dla firmy

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi telekomunikacyjne, które realizujemy przy pomocy łączy radiowych oraz światłowodu. Wybierając MegaNET wybierasz i otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz: całodobowy dostęp do Internetu najwyższej jakości do domu i mieszkania, superszybki Internet dla firm pozbawiony zakłóceń, pakiet hostingowy z możliwością rejestracji dowolnie wybranych domen oraz założenie skrzynek pocztowych, a dodatkowo możesz wybrać również telewizję, szybkie połączenia radiowe czy tanie usługi telefonii stacjonarnej.

Bezprzewodowy Internet dostępny w Swoszowicach

Internet, który oferujemy w MegaNET jest niezwykle prosty w instalacji. Już w kilka chwil możesz mieć swój własny światłowód i cieszyć się całą gamą korzyści! Skontaktuj się z nami – pracownicy MegaNET dokładnie wyjaśnią zasadę działania, proces montażu oraz wykonają instalację. Nieograniczony Internet już teraz w Swoszowicach, Świątnikach Górnych, Rzeszotarach, Wrząsowicach, Olszowicach, Sieprawiu, Krzyszkowicach, Myślenicach, Wieliczce, Mietniowie, Dobczycach, Podstolicy, a także Grabówkach oraz okolicy czeka na Ciebie!

Niekończące się możliwości na wyciągnięcie ręki!

Światłowód to nieograniczone możliwości w Twoim zasięgu! Błyskawiczny transfer danych bez limitów, stabilny sygnał, doskonała jakość, sprawna komunikacja. Po instalacji światłowodu od MegaNET mamy również możliwość podpięcia wielu urządzeń: telewizji, laptopów, komputerów, smartfonów, konsoli do gier wideo czy smart TV..  Jedna instalacja – maksimum korzyści!

Informacje Kontaktowe

MegaNET – Twój dostawca internetu

Formularz kontaktowy

  Mapa

  IV Swoszowicki Pikni
  Ela Barhoumi bio
  Oceń Ten Artykuł:
  BRAK KOMENTARZY

  ZOSTAW KOMENTARZ


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.